Környezetvédelmi tanácsadó

location_on Budapest, vidéki utazásokkal
Directions: Környezetvédelem

A jelölttel kapcsolatos elvárások az alábbiak:

  • Környezetmérnök vagy más felsőfokú mérnöki vagy természettudományos végzettség
  • Környezetvédelmi jogszabályi környezet naprakész ismerete és alkalmazása
  • Termelő tevékenységet végző vállalatnál/Hatóságnál/Környezetvédelmi cégnél szerzett min. 1 év környezetvédelmi gyakorlat, de motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Szakmai elkötelezettség, hajlandóság az új ismeretek ismeretetek elsajátítására
  • Ügyfélorientált és proaktív munkavégzés és jó kommunikációs készség
  • Precizitás és igényesség a dokumentációk elkészítésében
  • Alapvető számítástechnikai szoftverek ismerete

Feladatok:

  • A szerződéses partnereknél környezetvédelmi szakértői, tanácsadói feladatok ellátása
  • Környezetvédelmi bejárások, szemlék megtartása, azokról jegyzőkönyvek készítése
  • Oktatási- és előadás anyagok készítése, prezentálása
  • Levegővédelmi, hulladékgazdálkodási és vízjogi engedélyezések lebonyolítása, projekt koordinálása, engedélyezési dokumentációk összeállítása
  • Környezetvédelmi nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatások és riportok teljesítése
  • Környezetvédelmi ügyvitelben a partnerek támogatása, kapcsolattartás a hatóságokkal, szakhatóságokkal engedélyeztetések során
  • Környezetvédelmi mérések megszervezése, koordinálása
  • Egyéb környezetvédelemmel, fenntarthatósággal kapcsolatos projekteben való részvétel

Előnyt jelent:

  • ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001, ISO 45001 szabványok szerinti irányítási rendszerek ismerete, kiépítésben és üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Munka- vagy tűzvédelmi ismeretek, gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Egyéb környezetvédelemmel és fenntarthatósággal kapcsolatos ismeretek, végzettségek

Amit kínálunk:

  • Inspiráló munkakörülmények, fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó feladatok
  • Változatos partnerkör
  • Jó hangulatú csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai előrelépés lehetősége

A munkavégzés helye:

Budapest – iroda, Budapest és országos.

A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét hr@dandeliongroup.hu címre várjuk.